infartul si urmarile lui

Accidentul vascular cerebral

Postata de gusti70 cu 12 ani in urma.

socrul meu a facut acum 3 ani un infart (nu vrea sa ia medicamentele )are piciorele pline de varice (de la 18 ani) acum o saptamina a facut o embolie.in ultimi 3 ani sunt cu el in spital cel putin o data la 6 luni din cauza complicatiilor. nu am cum sal fortez sa ia medicamentele ca se enerveaza. stiu ca situatia e grava. ce complicati mai pot aparea dupa aceasta embolie ? va multumesc

Raspunsuri (1)

eva40

acum 12 ani

Socrul dvs foarte bine face ca refuza medicamentele.Va pot ajuta legat de el.
Daca nu ma insel are grupa de sange 01 sau B3.
receptiv la boli autoimune.In prima faza eu as da un produs natural pt ficat,una pt vasele de sange si una pt eliminarea stresului.
Va rog sa ma contactati pentru mai multe detalii.
Eva Farcas
terapeut