Florin Horincar

Accidentul vascular cerebral

Postata de MembruMobileApp150330210426320 cu 8 ani in urma.

Bună ziua nu mi am simtit mâna stângă deloc intr o dimineata nici dupa ce mi am masato deabea după ceva vreme am simtit o furnicatura o senzatie de caldura si am inceput sa mi misc degetele.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna seara. Ati mai avut si alte manifestari - ameteala, deficit motor si la piciorul stang, tulburari de vedere etc? Cel mai bine ar fi sa efectuati rmn cerebral si un rmn coloana cervicala.
Toate cele bune!