durere in crestetul capului

Accidentul vascular cerebral

Postata de membru215923 cu 12 ani in urma.

buna ziua sunt Mihaela..de dimineata mam trezit cu o durere in crestetul capului si cu furnicaturi,ma poate ajuta cineva cu un sfat........saptamana trecuta am fost la medicul de fam si mia prescris quarelin dar am citit prospectul si am inteles ca e bun doar pt ameteala puternica,sa fie oare aceasta durere de la el. va multumesc enorm

Raspunsuri (3)

victoras

acum 12 ani

Eu am folosit Quarelin pt. dureri de cap dupa criza de fiere.Nu, nu cred ca ai durerea de cap de la el.Durerile de cap pot avea mai multe cauze.Nu cumva ai lipsa de magneziu si calciu?

membru215923

acum 12 ani

probabil pt k de 2 zile iau gulconat de calciu si nu mai deranjeaza asa de rau dar in schimb ametesc foarte rau

dracu

acum 10 ani

si eu ma simt asa , e bun centrum si neuromultivit dar pe mine de la neuro multivit ma cam inteapa tare in cap dar intr-un fel imi face si bine si vad ca nu raspunde medicul de pe forum de fapt ce-i pasa lui ca omu intreaba :-J