despre avc

Accidentul vascular cerebral

Postata de nelata cu 11 ani in urma.

spuneti-mi va rog, cura cu ouale de prepelita sunt bune pentru recuperare post avc?

Raspunsuri (1)

doctorulstietot

acum 11 ani

Nu ajuta la nimic. Va recomand cu toata responsabilitatea tratament cu gemoterapie de Plantextract : Extract de Maslin mladite 50de picaturi in 50ml apa cqu 30 de minute inainte de masa de dimineata , Extract de arin negru muguri 50 picaturi in 50 ml apa la prinz Extract de Lamii scoarta interna 50 picaturi in 50 ml apa seara cu 30minute inainte de masa. Tratamentul trebuie urmat minim 60 zile apoi il schimbam . Personal l-am indicat in familie cu rezultate foarte bune.