cheag de sange pe creierul mic

Accidentul vascular cerebral Cheagde sange

Postata de cocobelllo cu 10 ani in urma.

am o nedumerire si l rog pe dl doctor sa ma ajute!
iubita mea a avut in urma cu 2 ani . un accident rutier, in urma accidentului totul a decurs normal . mai putin un mic cheag de sange pe creierul mic. s a incercat inlaturarea sa prin laser , dar tot reapare si uneori apar si sangerari nazle. ce se poate face in acest caz?

Raspunsuri (2)

mogoskyani

acum 10 ani

Iti recomand un "tratament" natural cu produse de mare aficacitate pentru refacerea sanatatii în general si a problemelor de sanatate a sistemului nervos central Pt .Cheagul de singe pe creer f.eficient este prdusul NitroFx (si NitroXTreme) .care este precursorul Oxidului Nitric (Produce oxid nitric),gazul care desfiinteaza cheagurile de sînge de pe creer.Dac la aceste produse adaugi si Kyani Sunrise,rezultatul va fi o limpezire perfecta a circulatiei sîngelui si o mai buna sanatate a creerului. Va dau o sursa de informatie: English - Kyäni
https://mogos.kyani.net/r/eu/en‎ (nu va faceti probleme,e în limba romana)

Gaidamac

acum 10 ani

Mama mia a avut operatie la cap dupa un an si citeva luni rana din nauntru nu sa prins care poate fi cauza