Centrum Cardio

Accidentul vascular cerebral

Postata de dalia07 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!

Tatal meu in varsta de 64 de ani care a suferit acum 2 luni un AVC ischemic, are colesterolul 370 iar glicemia 150. Urmeaza tratament pt colesterol cu Sortis. Mai ia Tenox,Enap, Gingium si Aspenter.

In urma regimului strict se simte cam slabit si m-ar interesa daca ar putea lua ca supliment Centrum Cardio.

Multumesc!

Raspunsuri (2)

dalia07

acum 12 ani

Mentionez ca sufera si de cardiopatie ischemica.

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Nu ar avea nici-o contraindicatie pentru acest supliment. II puteti administra atata timp cat nu va face exces.