Ce pot face in cazul asta va rog.

Accidentul vascular cerebral

Postata de Bogdan2013 cu 11 ani in urma.

Fratele meu de numai 14 ani a facut un accident vascular ischemic , la scoala a avut un concurs de alergat si dupa ce a terminat de alergat i s-a facut rau ,jumatate din corp este paralizat si se zbate dar nu mai cunoaste pe nimeni , si are stari ca de epilepsie , au incercat sa-i faca RMN dar nu au reusit ca se zbate prea tare , ce se poate face ??? Sau unde se poate ajunge cu starea asta ???

Raspunsuri (2)

Bogdan2013

acum 11 ani

Fratele meu de numai 14 ani a facut un accident vascular ischemic , la scoala a avut un concurs de alergat si dupa ce a terminat de alergat i s-a facut rau ,jumatate din corp este paralizat si se zbate dar nu mai cunoaste pe nimeni , si are stari ca de epilepsie , au incercat sa-i faca RMN dar nu au reusit ca se zbate prea tare , ce se poate face ??? Sau unde se poate ajunge cu starea asta ???

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Starea fratelui dv nu e simpla. Ati putea sa il ajutati un pic sa se mai linisteasca facandu-i reflexoterapie si dandu-i ceva pentru sange. Nu stiu de uunde sunteti si unde sa va indrum sa mergeti. putem discuta mai detaliata pe [email protected].