Ce este?

Accidentul vascular cerebral Cheagde sange

Postata de MembruMobileApppaun.alin17 cu 6 ani in urma.

Acum o luna mama mea a avut un accident , un dulapior ia cazut in cap si a avut un cucui , am fost la doctor au spus sa puna gheata , de atunci mama lu la mai luat in seama , asa ca azi sa trezit ca un fel de cucui , plimbaret si moale putintel si ma gandesc ce poate fi ? Chist , lipom , cheag ? Va rog frumos un doctor sa mi spuneti

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Cel mai bine este sa faca o vada un medic. Nu se poate sti "prin corespondenta".
Toate cele bune!