Buna ziua

Accidentul vascular cerebral

Postata de Andrei*94 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, am 17 iar acuma 5 zile in urma unui efort mare depus am avut o mare durere de cap. Am asteptat pana in ziua de azi cu speranta ca va trece cu timpul , dar nu a fost asa. De atunci de fiecare data cand fac miscare ( alergare usoara,abdomene.etc) durerea apare si trece de la sine in timp. Tin sa precizez ca numai cand fac efort durerea apare si ca bunicul din partea tatalui a murit de AVC in urma cu 12 ani. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

Calciu homeopat

acum 12 ani

Cumpara de la o farmacie homeopata Calcarea carbonica CH9 sau Ch15 si p***acate o granula zilnic.
Costa 6 lei. In decursul la 2 saptamani ar trebui sa te ajute, daca nu te ajuta nu mai il iei.

Andrei*94

acum 12 ani

Multumesc.

eva40

acum 12 ani

Andrei draga,esti departe de bunicul tau.stiu ca te-a marcat moartea lui dar tu esti TU.

liver aid,3/zi trebuie sa iei si Rhodiolin 3x1
poti sa-mi scrii pe ***@yahoo.com
ai grija ce inghiti,calciu sintetic se depune in porma de microlitiaza renala