buna ziua

Accidentul vascular cerebral

Postata de gya 86 cu 12 ani in urma.

buna ziua.vinerea trecuta bunica mea s a simtit ff rau a dus o la spital a s a constat ca avea 40 de batai.a mai reglat asta dar acum are dureri mari de cap,face febra si are frisoane si in acele momente si realizeasa ce vb,vb aiurele.si mai nou nu se mai poate tine pe pèicioare,zice ca sunt c a2 lemne si in maini nu mai are putere si nimeni nu stie ce are.ma puteti ajuta cu un sfat?i a facut analizele si iesit colesterolul 2.50 si peretii ingrosati in rest bn.ast rasp urgent

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna seara,

Va recomand sa mergeti si sa o internati pentru investigatii mai complete. Febra indica existenta unei infectii.