buna seara

Accidentul vascular cerebral

Postata de Ovidiu1980 cu 12 ani in urma.

Am si eu o mama care a suferit AVC in 2006 am fost la Zalau, Cluj, si am ajuns s-o internez la Carei la Azilul de batrani...As vrea sa stiu daca exista in Transilvania o Clinica de recuperare in care as putea s-o internez pentru ca la Carei nu-i fac nimic ...nici un fel de recuperare...?..astept raspuns...Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

din pacate nu locuiesc in zona respectiva si nu as putea sa va ofer niste date exacte. eu am cautat pe internet, si la fel puteti sa faceti si dumneavoastra in cazul in care nu va raspunde cineva cu mai multe informatii. puteti da cautare dupa exact cuvintele ''''clinica recuperare transilvania''''. primul rezultat pe care l-am gasit ar fi legat de spitalul de recuperare din Cluj: www.recuperarecluj.ro/

va urez o zi buna