AVC ISCHEMIC

Accidentul vascular cerebral

Postata de marta75 cu 14 ani in urma.

va rugam mult ne puteti recomanda o clinica in Bucuresti,un nr te tel unde sa facem o programare.Asa cum am mai scris mama a suferit un AVC ischemic repetat .La iesirea din spital s-a simtit mai bn dar acum e la pat cu dureri mari(e normal sa aiba ?!) E constienta ,poti vb cu ea dar nu mai poate merge,rar se mai ridica dar f greu si sustinuta de cineva.Am fost la spital si am mai vb cu doc dar ni s-a spus ca tratm e f bun si ca nu trebuie decat da-l urmeze. I sau prescris calmante pe langa trat . Nici nu stim ce sa mai facem pe cine sa mai intrebam ,credeti ca are mai multe sanse intr-o clinica din Bucuresti specializata.

Raspunsuri (1)

pavel teodor

acum 14 ani

In 2008 am avut un avc si am fost internat la institul national de neurologie si boli neurovasculare unde am fost tratat de dr.Alaiicescu si asistentul sau dr.Stroie,dupa una saptamana de internare cand au fost executate o serie intreaga de texte si anlize cu un tratament eficien,astazi ma simt bine,parca nici nu am avut o asemenea boala.
Incercati acum caci sper sa obtineti rezultate bune,suferintele sunt diferite de la pacien la pacient.
dorec multa sanatate mamei Dv.