anevrism cervical stang

Accidentul vascular cerebral

Postata de Crina Iulia cu 16 ani in urma.

Buna ziua
Mama mea a fost operata acum 5 ani de anevrism cervical stang,iar in urma operatiei a ramas cu o semipareza pe partea dreapta si cu imposibilitatea de a sta mai mult de 15 minute in piciore.Dupa 15 minute de stat in picioare o ia cu ameteli si transpira.Va rog frumos daca stie cineva un tratament special care sa dea rezultat la aceasta boala nu ezitati sa ma contactati sau sa imi raspundeti la intrebare.
VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

Ionut2895825

acum 16 ani

Un medicament miraculos!!!Pentru relatii trimiteti mail la [email protected]