AM MARE NEVOIE DE AJUTOR

Accidentul vascular cerebral

Postata de angela_angela cu 10 ani in urma.

BUNA ZIUA....MAMA A SUFERIT UN ACCIDENT VASCULAR PE PARTEA STANGA SI ACUM ESTE IN SPITAL ACEASTA S-A INTAMP;LAT SAMBATA 08.02.2014 SEARA SI EU AM GASIT-O DUMINICA IN JURUL OREI 12.30 CAND AM CHEMAT AMBULANTA ..PRECIZEZ CA A CAZUT IN BUCATARIE SI A STAT ACOLO PANA CAND AM VENIT EU AVEA SI ARAGAZUL DESCHIS CU FLACARA . iN MOMENTUL DE FATA ESTE IN SPITAL A INCEPUT SA MISTE MANA SI PICIORUL STANG INSA ARE PIERDERI DE MEMORIE DAR SI MOMENTE DE LUCIDITATE, DE MIERCURI SEARA AM OBSERVAT CA S-AU MAI DIMINUAT PIERDERILE DE MEMORIE, NU ARE GURA STRAMBA, AUDE INSA NU DESCHIDE OCHIUL DREPT.
M-AR INTERESA UN PUNCT DE VEDERE....SI CE FEL DE MASAJ TREBUIE FACUT PENTRU RECUPERARE
MULTUMESC , O ZI BUNA

Raspunsuri (2)

KORLUK

acum 10 ani

Este bine sa incepeti un tratament naturist. La noi toate tratamentele incep cu zeolit datorita capacitatilor extraordinare ale acestui mineral. Am mai avut cazuri cu bonavi cu AVC si rezultatele sunt foarte bune.
Sanatate si Lumina
Moisescu Corneliu Lucian

MIHAELA MARIA MAIER

acum 9 ani

Mama mea a facut un Avc cu emisfera dreapta in ianuarie 2015.A stat internata la mures apoi o transladaron la t-veni.DR SCHIOPU de la mures a spus ca mama se va recupera,de la t-veni ca nu ca creierul jumatate este mort si a mai facut si trombosciata.TOTce ma intereseaza este un raspuns clar.