Administrare AspiVita ?

Accidentul vascular cerebral

Postata de Ionut cu un an in urma.

Am fost vaccinat anti Covid de 2 ori, in 2020. Acum o luna aveam oarecare amorteli la degetele de la mana dreapta. Acum au disparut de la sine. Considerati ca ar fi oportun sa fac o cura cu AspiVita ? Am 52 de ani.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Bună seara, amorțelile din degete/maini pot fi datorate coloanei cervicale; vă recomand să vă adresați unui medic neurolog. Puteți folosi și un gel antireumatic, pe care îl aplicați local.
Toate cele bune!