acv ischemic

Accidentul vascular cerebral

Postata de NICOLLETT_I cu 13 ani in urma.

as dori sa obtin mai multe informatii despre medicamentul nucleo forte,daca stiti pe cineva care la folosit si care sunt urmarile.fratele meu de 36 de ani a suferit in feb anul acesta un acv ischemic{la carotida} si i sa recomandat acest medicament.

Raspunsuri (3)

Google

acum 13 ani

CMP Nucleo Forte conţine două nucleotide (CMP, UTP), este comercializat de către Ferrer Internacional SA şi este utilizată în tratamentul tulburărilor sistemului nervos periferic.

Google

acum 13 ani

Scrie pe Google ''''nucleo forte indicatii'''' si vei gasi raspunsuri la intrebari despre utilizarea acestui medicament. Inteleg ca este folosit pt tulburari neurologice. Sanatate!

NICOLLETT_I

acum 13 ani

multumesc