Imi recomanda cineva un neurolog bun in Bucuresti?

Accident vascular cerebral

Postata de Utilizator11535700388 cu 5 ani in urma.

Fetita mea de un an are nevoie de mai multe pareri de la mai muti doctori . Stare ei este foarte grava suntem la Grigore Alexandrescu pe sectia de neurologie este groaznic ca nu o poate examina sa se ajunga la un tratament sa o linisteasca .Am nevoie urgent

Raspunsuri (1)

Utilizator11535700388

acum 5 ani

Sunt doar 2 medici pe sectie care vin la 9 si pleaca pe la 1/2 deci de garda nu face nimeni pe sectie... plus ca este o singura asistenta pe douo secti cardio si neuro ....este groaznic