AVC raman trei degete amortite?

Accident vascular cerebral

Postata de Tavi1976 cu 6 ani in urma.

Buna ziua acum vreo 4luni am suferit un AVC dupa care mi-am revenit destul de bine.acum am trei degete amortite.intrebarea este daca nu exista medicamente pentru sau ar trebui sa ma obisnuiesc cu ideea de a ramane asa .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Accidentul-vascular-cerebral/reabilitarea-post-accident-vascular-cerebral_335