Vreau si ioio sa ma las de xanax beau de5ani cum sa scap de iel?

Abuz de stupefiante

Postata de MembruMobileApp1505846446 cu 6 ani in urma.

Vreau si io sa ma las de xanax beau de 5ani cum adi putea sa ma lase iel cu cine pot sa vorbesc nr meu de tel0738058214

Raspunsuri (1)

SonyMarika

acum 6 ani

scazi treptat dozele daca iei 2 mg , iei 1,5 timp de 2 saptamani , apoi iar mai scazi 50 mg , tot asa pana nu mai iei deloc , sa nu le opresti brusc ca poti intra in sevraj