tratament cu solu medrol

Abuz de stupefiante

Postata de Silviu6 cu 13 ani in urma.

Buna ziua, ma numesc Silviu R., am 42 ani, si sunt diagnosticat cu hipertiroidie si Basedow din anul 2005. Dupa o terapie cu iod radioactiv la spitalul parhon efectuata in 12.04.2011 cu o doza unica de 15 mCi 131 I), mi s-a recomandat de catre medicul oftalmolog 3 zile cu solu-medrol de 250 mg., 3 perfuzii, pe care le-am facut in zilele de 19,20 si 21.04.2011.
As dori sa-mi spuneti cat timp dupa cele 3 perfuzii nu am voie sa consum sare si alcool, intrucat mai e putin pana la Pasti.
Va multumesc, toate cele bune, sarbatori fericite.

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

pavel adrian

acum 11 ani

unde gasesc solumedrol