Stare de voma.

Abuz de stupefiante

Postata de ionutzsorban cu 9 ani in urma.

Buna seara, Acum aproximativ o saptamana am avut facut exces de cafea , mergand la munca schimbul 3 in autobuz mi se facuse rau , simteam furnicaturi la maini si in la venele de langa ochii (nu stiu cum se numesc) am inceput sa amortesc asa usor, dupa mi se facuse rau aveam senzatie de voma, de atunci tot acceasi senzatie o am cand merg cu autocaru sau orice alta masina. Am citit pe site si am inteles ca vine de la creer si cu nervi de la stomac , imi puteti explica sau sugera ceva tratament?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este bine sa efectuati o ecografie abdominala ( vizualizare colecist) si sa efectuati cateva analize de laborator ( consultati medicul internist).