SALL

Abuz de stupefiante

Postata de cu 11 ani in urma.

Cum imi sterg shi io contul de pe sfatul mediculuii??

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 11 ani

Se poate face o cerere in scris, in acest sens [ stergerea datelor personale, care va fi urmata de stergerea contului din sistem], pe care trebuie sa o trimiti prin posta la adresa companiei ; S.C. Active Soft SRL- Bucuresti, bd. Pierre de Coubertin, nr. 3-5, Office Building, etj. 3, sectiunea 1, sector 2 ,sau la adresa de e-mail ; support@sfatulmedicului. ro. In urma stergerii contului, utilizatorul va fi in imposibilitatea de a mai accesa seviciul oferit de catre Active Soft. Eu asa am inteles, daca gresesc cu ceva, astept sa fiu corectata de catre administrator.

Sigada

acum 11 ani

Trimiteti un mail e [email protected] in care solicitati stergerea contului.

acum 11 ani

k multumesc