psiholog online

Abuz de stupefiante

Postata de teopavel cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Sunt un tanar student care are o mare nevoie de ajutor! Am devenit dependent de jocuri de noroc pierzand foarte multi bani, am intrat intr-o depresie (nu ca ar fi prima oara) dar acum simt ca este destul de grav. Am ales sa comunic aici, desi cu prietenii mei sau familia nu o pot face. Am nevoie de o shimbare iar momentan nu imi permit sa merg la un psiholog. Am nevoie de ajutorul dumneavoastra, in a comunica si a scapa de toate greselile facute. Pe parintii mei i-am facut foarte mult sa sufere din cauza acestor jocuri de noroc, am pierdut foarte multi bani si tot nu am putut sa ma opresc pana in acest moment cand mi-am dat seama ca am nevoie de ajutor

Raspunsuri (2)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

teopavel, imi pare rau pentru aceste probleme, inteleg ca te simti ca intr-o capcana si iti este greu cu toata acesta situatie!
Informatii despre psihoterapia online gasesti pe site-ul Psihoutil.

Poti accesa si aceste link-uri:
http://www.psihoutil.ro/bine-ati-venit/psihoterapia-online/
http://www.psihoutil.ro/bine-ati-venit/psihoterapia-online-a-anxietatii/

Speranta si perseverenta!
Psih. Gabriel Pirvan

www.psihoutil.ro

Psih. Cristina Pricop

acum 9 ani

Daca va pot fi de ajutor, ma puteti contacta telefonic.
Este o dependenta ce necesita timp pentru a se rezolva si va felicit pentru acest demers, care este primul pas pentru o schimbare.