Nu stiu de la ce

Abuz de stupefiante

Postata de ciontu155051 cu 13 ani in urma.

Buna ziua, am o problema, nu mai suport nici un miros urat sau puternic, daca il simt imi vine sa vomit, de la ce poate fi?
Va multumesc

Raspunsuri (4)

elena

acum 13 ani

Poate ai probleme cu ficatul.

Iuli

acum 13 ani

Sau esti gravida.

Psih. Maria - Laura Cojocaru

acum 13 ani

Ar fi bine sa-ti faci niste analize si, daca este totul in regula, iti recomand cateva sedinte de consiliere psihologica in cabinet sau online pentru a vedea cand si cum s-a declansat acesta reactie si pentru a gasi solutii spre rezolvarea ei.

eugen

acum 8 ani

Si eu am aceeasi problema, cand simt un miros urat(de la oameni) imi vine sa vomit, sau cand vad alte chestii scarboase la fel... vreo idee?