Nu imi mai simt corpul

Abuz de stupefiante

Postata de Nytro cu 14 ani in urma.

De 2 zile nu-mi mai simt corpul asa de bine. Am fumat pana acum plante de la WeedShop iar acum trec prin niste stari care ma sperie :(.

Ma poate lamuri cineva de ce nu imi simt corpul asa de bine? Pe zi ce trece e din ce in ce mai grav... Ma sperie aceste efecte negative.

Raspunsuri (4)

anonim

acum 14 ani

e starea de sevraj dureaza 10-15 zile depinde de fiecare persoana ... corpul tau creierul sa obisnuit cu acest drog .. important e sa nu mai bagi deloc de acum inainte pt ca nu sunt bune ...

Psih. Catalina Dragulanescu

acum 14 ani

Recomandarea mea este scurta si ferma: adreseaza-te de urgenta unui medic psihiatru.

tamy

acum 14 ani

Asta nu este nimic pe langa ce vei pati daca vei mai consuma pe viitor....am consumat timp de 6 luni pana cand intro seara dupa ce am baut zdravan si am fumat 2 jointuri impreuna cu 2 persoane...era sa intru in coma..am stat 7 ore sa imi revin..iar in urmatoarele saptamani am scazut rau la scoala..sincer nu mai puteam sa gandesc..aveam foarte multe lapsusuri...si sunt paranoica foarte des...deci sincer sfatul meu este sa te lasi..apropo mia slabit inima

Nadina_mru

acum 13 ani

da-mi un add pe mess sa discutam: nadina_mru