Nonchallant

Abuz de stupefiante

Postata de Memmo cu 11 ani in urma.

Fostul dependent de heroina... stie cineva cum pot da de el?
Am un prieten care este si el dependent de heroina si incearca sa se lase... de 9 luni consuma, iar acum nu reuseste sa treaca pest sevraj... Nici nu vrea sa auda de clinica.

@Nonchallant, noi doi am vorbit o perioada de timp cand aveam probleme. Daca ma poti ajuta si de data asta ti-as fi foarte recunoascator. Am observat in unele posturi de ale tale ca erau unii care te luau la mijto, dar probabil ma tii minte pe mine si iti aduci aminte ca am avut o iscutie civilizata atat telefonic, cat si pe messenger

Numai bine si sanatate!

Raspunsuri (2)

andu

acum 11 ani

Memmo te cunosc...am postat si pe pagina ta cu nik florin...parca te-ai lasat demult de asa ceva spunea`ai si ca esti plecat din tara ca sofer dincolo,in fine...nonchallant din.cate am auzit a murit din cauza dependentei de heroina pentru ca se reapucase din nou...am citit o postare a unui var de a lui...atat pot sa iti spun multa bafta in viata si lasa-le ca nu duce nicaieri frate...

Memmo

acum 11 ani

@andu, M-am lasat, dar daca citesti mai atent este vorba de un prieten de-al meu dependent de heroina... trece printr-un calvar de cateva luni si nu il pot ajuta cu nimic... Nu vrea la dezintoxicare, iar eu vreau sa il ajut sa se lase.

Eu nu mai consum deloc porcari din astea. Mi-am facut o familie, am un copilas de 2 saptamani... Pot zice ca sunt implinit si ca mi-am revenit complet