Nonchallant

Abuz de stupefiante

Postata de LiL2012 cu 11 ani in urma.

Stie cineva cum pot contacta persoana care apare in acest forum cu id "Nonchallant" ?

Raspunsuri (4)

Nonchallant

acum 11 ani

Buna..PT CE ANUME VREI SA IEI LEGATURA CU nonchallant?

LiL2012

acum 11 ani

Am citit cateva dintre comentariile anterioare postate de Nonchallant si as vrea sa discut ceva - in afara acestui forum.
Este in legatura cu cineva care imi este foarte apropiat care ar avea nevoie de consiliere,suport,etc

LiL2012

acum 11 ani

Fwz

Nonchallant

acum 11 ani

AM FOST CONTACTAT LA TEL DE FOARTE multii...dar multii copii...UNII MI-AU INTELES CUVINTELE,RESTUL M-AU CONTACTAT SA ISI bata joc! Nu sunt psiholog,si ceea ce am postat pe acest forum,ai putea sa-l pui pe cel apropiat tie sa citeasca...prin ce a trecut un om care a avut toata viata inainte,trebuie inteles...mult succes si sanatate in primul rand..