intoxicatie

Abuz de stupefiante

Postata de viorica236 cu 12 ani in urma.

mi-au iesit bubite tot corpul care ma mananca, in urma cu cateva zile am observat ca decate ori mananc carne de porc imi aparsi am stari de greata si ma simt slabita

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Daca nu aveti varsaturi si/sau scaune diareice, schimbati alimentatia cu preparate din legume,zarzavaturi , fainoase , fructe,peste si vedeti daca totul intra in normal.

viorica236

acum 12 ani

dar am si varsaturi si sacune diareice,de cate ori mananc prajit