Interpretare analizele sotului meu?

Abuz de stupefiante

Postata de MembruMobileApp1513349199 cu 6 ani in urma.

Buna ziua va rog ajutati ma cu niste raspunsuri profesionale ca nu sunt lamurita .sotul meu a facut un set de analize la rugamintile mele .credeam ca are probleme de ficat si dl dr a hotarat sa i faca setul de analize .eu eram paranoia ac***a in vedere ca are un trecut toxic ft lung de 20 de ani de alcool tigari hasis si alte substante si stress in firma.au iesit P-LCR 10,4 cu val normale 15-35.PLT 409 cu val normale 150-350.CRP 10,61 cu val >8.MXD% 14,31 cu val norm 3-13.dr a zis ca e ok si ca are o raceala ceva netratata.oare sa fie ok?Va multumesc si astept doar de la persoane care lucreaza in domeniu

Raspunsuri (1)

Dr. Cranta Ali

acum 6 ani

Sa efectueze o tomografie pulmonara daca este fumator si a lucrat in toxic