etnobotanicele si analizele

Abuz de stupefiante

Postata de byvolaruu cu 13 ani in urma.

buna ziua. suspectez pe cineva ca ar folosi etnobotanice de fapt "liniute" nu stiu sa ma exprim clar ca nu cunosc. intrebarea mea ar fi daca nu foloseste frecvent aceste porcarii cat timp iar persista substanta in sange si ce analize asi putea sa cer sa i se faca ca sa fiu sigura ca acesta este consumator?

Raspunsuri (3)

xty

acum 13 ani

la analize nu se gaseste substanta deoarece nu este activa

dnl

acum 13 ani

GRESIT IESE LA URINA

byvolaruu

acum 13 ani

va multumesc mult pentru raspuns dnl ai idee cam cat ar dura existenta acestora in urina? ca la noi sti cum e cand te duci sa faci o banala analiza