Etnobotanice

Abuz de stupefiante

Postata de Enigmaticul cu 10 ani in urma.

Ma numesc Catalin am 25 ani.Cred ca am consumat etnobotanice fara sa vreau de la niste prieteni foarte buni care m-au mintit ca este marijuana.
De obicei mai trag cate un fum de marijuana dar asta foarte rar.
Imediat dupa ce am fumat am simtit o durere de cap si am lesinat complet,nu au apucat sa ma duca la spital,dupa cum am auzit nici nu prea doreau acesc lucru,dar mi-am revenit de la un prosop ud pe frunte,am avut varsaturi ,frisoane.
Problema e ca am ramas cu o durere de cap (au trecut deja 4 zile de cand am consumat)!Simt de parca mi-ar intra un cutit in cresteteul capului,in special cand incep sa obosesc,am vazut ca obosesc repede acum si am nevoie de multa odihna.
Am nevoie de un dorctor ,trebuie sa merg neaparat la spital?
Desigur nu mai pun mana pe nimic vreodata in viata mea m-am lecuit!

Raspunsuri (3)

Enigmaticul

acum 10 ani

Tin sa precizez si faptul ca obosesc foarte repede acum,si am nevoie de mult mai multa odihna,capul ma doare in special cand il solicit!

Enigmaticul

acum 10 ani

Am consumat mult lapte si ceai in ultimul timp ,am auzit ca fac bine.
Din ce in ce mai simt mai bine dar totusi mai am de recuperat.

Pac

acum 9 ani

Sigur te-au lovit prietenii cu bâta... :))