Etnobotanice

Abuz de stupefiante

Postata de Patri02 cu 12 ani in urma.

Prietenul meu a devenit consumator de etnobotanice in urma cu cateva luni datorita anturajului in care umbla,nu se mai poate discuta cu el,permanent in doare capul,e nervos,nu mai e atent la nimic din jur,uneori chiar cred ca vrea sa moara:(.Ce se poate face in cazul lui?...

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Trebuie internat la Psihiatrie la sectia de Toxicomani. Practic la dezintoxicare. Este singura lui salvare. Exista o astfel de sectie la spitalul Obregia din Bucuresti. In rest nu stiu.