Durere stomac

Abuz de stupefiante

Postata de stin3i2 cu 10 ani in urma.

Scuzatii daca am gresit dar nu am gasit tema unde sa postez intrebarea.
Ieri nu am prea mancat,mam trezit pe la 11 jumate chiar 12, si am mancat tarziu pe la 4, seara am fost pe la niste prieteni de familie si am baut niste vine fiert,2 cani si ceva cam asa. Dupa ceva timp a inceput sa ma doara stomacul si aveam stare de foame ma rodea stomacul.Am ajuns acasa pe la ora 5 dimineata acasa si am mancat foarte putin am mancat o bucata de peste dupa m-am dus in camera sa dorm cu toate ca stomacul tot ma durea. Azdimineata m-am trezit la ora 9 pentru ca nu am mai putut sa dorm,ma durea iar stromacul, m-am dus la bucatarie si am manacat putin pateau eu nu pot sa mananc defelul meu dimineata, am crezut ca ma lasa durerea dar nu, dupa 30 de minute m-am dus iar sa mananc si am mancat un bol de ciorba in speranta ca ma va lasa durerea iarasi am luat si o pastila de espubisan insa vad ca tot ma roade stomacul, imi este sete intr-una.Stiti cumva ce as putea avea?Astept un raspuns, multumesc!

Raspunsuri (1)

elena

acum 8 ani

Si la mine e la fel dar nustiu de ce