Depistarea cocainei in sange

Abuz de stupefiante

Postata de johnyjo cu 12 ani in urma.

Cat timp raman drogurile in sange??

Raspunsuri (11)

snickeritza

acum 12 ani

in jur de 24-72 ore,depinde de organism

johnyjo

acum 12 ani

Dar la un control medical???As vrea sa merg sa ma angajez in cadrul armatei si am auzit k drogul iese la analizele de sange timp de 6 luni??

ddddd

acum 12 ani

Am gasit pe Google ca analizele uzuale nu depisteaza prezenta cocainei in sange sau urina. Pentru depistare se fac teste/analize toxicologice. Cauta pe Google.

snickeritza

acum 12 ani

sub nici o forma n-are cum ramane 6 luni in sange.poate daca esti consumator frecvent/dependent.dar oricum ar fi...trebuie neaparat sa stai departe de asa ceva:(

ajutor va rog

acum 11 ani

Cat timp ramane cocaina in organism? daca s-a consumat o cantitate foarte mica de substanta aproximativ cat timp ramane? Si daca se fac niste analize de( sange,urina ,scaun) analize normale, pentru un loc de munca , se paote depista consumul? A trecut cam 10 zile de la consum si a fost o cantitate destul de mica ... Va rog ajutor .!

alina

acum 10 ani

vreau si ew sa stiu cu cocaina asta ....cam cat timp ramane i9n sange vreau un raspuns exact va rog k ma omoara mama:)))

alina

acum 10 ani

vreau si ew sa stiu cu cocaina asta ....cam cat timp ramane i9n sange vreau un raspuns exact va rog k ma omoara mama:)))

alina

acum 10 ani

vreau si ew sa stiu cu cocaina asta ....cam cat timp ramane i9n sange vreau un raspuns exact va rog k ma omoara mama:)))

alina

acum 10 ani

vreau si ew sa stiu cu cocaina asta ....cam cat timp ramane i9n sange vreau un raspuns exact va rog k ma omoara mama:)))

alina

acum 10 ani

vreau si ew sa stiu cu cocaina asta ....cam cat timp ramane i9n sange vreau un raspuns exact va rog k ma omoara mama:)))

MIhai bogdan

acum 7 ani

Mai bine te omoarap***adecat cocaina.