depistare in sange ierburi etno-botanice

Abuz de stupefiante

Postata de opinca cu 14 ani in urma.

pot fi depistate in sange consumul ierburilor etnobotanice? ce perioada raman in sange?

Raspunsuri (95)

Memmo

acum 14 ani

Am folosit plante etnobotanice. M-am lasat de 3 luni de zile si ma simteam foarte nasol dar mi-am mai revenit... nu complet.
Daca te duci la spital nu iti iese in sange. Eu am fost internat de 4 ori si de 4 ori mi-au luat analize si nu mi-au depistat nimic. Acum cateva zile am fost la iasi la Socola pentru ca sa imi fac niste analize sa vada daca am folosit sau nu deoarece vreau sa ma duc la Academia de Politie. Intradevar mi-au iesit, mi-au zis si de cate ori am folosit (au zi ca am folosit 3 luni dar am folosit numai o luna). Nu ma pricep asa de bine la astea dar imi spuneau ca plantele astea etnobotanice contin meta-amfetamina sau ceva de genu, care da dependenta.
Tutunul sta 2 ani in organism dar plantele astea stau cel putin 6 luni iar in aceste 6 luni te simti rau tare. Eu am abia 3 luni si inca nu mi-am revenit... dupa 6 luni osa iti pot spune mai multe.

Iti spun ca acesteplante nu ies la analizele facute intr-un spital oarecare dar la dopaj ies.

Daca vrei sa iti spun mai multe lasa un id de mess...

iulia

acum 14 ani

iulia_iulia1319..as vrea tare mult sa vorbim ...

nicoleta

acum 13 ani

salut. si eu am trecut prin niste stari tare aiurea ca urmare a folosirii ierburilor etnobotanice. au trecut oarecum. sa zicem ca persista printr-un soi de anxiatate sau temere sa nu se repete starile respective. tu cum te mai simti dupa lunile astea care au trecut?

marioneta18

acum 13 ani

salut am si eu o problema asemanatoare trebe analize :D putem vb ? drdre_rupe

bucur ionut

acum 13 ani

craw2007

boooo

acum 13 ani

vreau sa te intreb si eu ceva.asta e id meu kid8384,ms

nutu

acum 13 ani

dany_1727

Radu

acum 13 ani

spuneti-mi va rog dak stiti cumva, la analizele de la centrul de transfuzie ( la donarea de sange ) reiese k am consumat etnobotanice?

sasha

acum 13 ani

onelalexandru41...am nevoie de oleak de ajutor:D

vali

acum 13 ani

naspa sa nu ami iei ierburi ednobotanice

tzache

acum 13 ani

tzache_ionutz vbm akolo

badila daniela

acum 13 ani

email meu e [email protected] si id e dana.nicola68.Sunt mama unui baiat de 23 de ani.Eu nu sunt acasa sunt plecata la munca in germania.Suspectez ca fiul meu fumeaza etnobotanice.Te rog sa-mi spui cum pot sa-mi dau seama daca e asa sau nu si cum il pot ajuta.iti multumesc anticipat

vladutz

acum 13 ani

uzzy_vladut vreau detalii

bo

acum 13 ani

nu

alex

acum 13 ani

aleczz_rullz

carmen

acum 13 ani

ellasweetangel ,asta este id-ul meu,vb sa vb si eu cu tine

Ionika!

acum 12 ani

Trebuie sa discut ceva neaparat cu tine te roog nu am sa te retin mult Id meu : [email protected]

cargaNdo

acum 12 ani

cargando_load baga id ca vreau sa vorbim :)))) ca de la fericit la fericit :))

adrian

acum 12 ani

id addrirag18

Radu Andrei

acum 12 ani

si te-au acceptat la academie ?

Pag 1 din 5