cum se poate scapa de farmece?

Abuz de stupefiante

Postata de yuri boyka cu 9 ani in urma.

cum se poate scapa de farmece?am un prieten care de ani de zile are probleme de sanatate.a fost la multi doctori si nu i au gasit nimic in neregula.are probleme cu somnul oboseste repede are cosmaruri.cineva mi a spus ca are farmece.daca cineva s a mai confruntat cu asa ceva va rog frumos sa mi spuneti ce sa fac.va multumesc

Raspunsuri (3)

Mirna

acum 9 ani

Farmecele se rezolva cu post, spovedanie si rugaciune. Acatist la biserica, Sf Maslu si molifta Sf Vasile.

jhjhs

acum 9 ani

Pentru ca oboseala,cosmarurile,insomnia nu se datoreaza farmecelor,romanul incult mereu si-a facut scenarii si mereu a fost victima ,problema se rezolva la psiholog si cu tratamente recomandate de medicul psihiatru.

Miha

acum un an

Te asigur ca nu e vorba de a fi incult!Daca ai gasi ate innodate in mijlocul camerei sau o funda din parul tau sub dulap,dupa care ai spune cuiva...te numesti incult?
Mare e gradina p***alor,adevarata vorba dar uneori e chiar Raul!