Cum scap de dependenta

Abuz de stupefiante

Postata de NYKY 54 cu 9 ani in urma.

Buna ziua.Sunt dependent de etnobotanice si doresc sa merg intro clinica de dezintocxicare. Ma intereseaza o clinica din Constanta deoarece eu sunt din Cernavoda.Daca poate cineva sa ma indrume,cum sa gasesc o clinica pentru a nu mai fi dependent.Am virsta de 32 ani si doresc sa scap de acesta napasta ce a-mi controleaza viata.Cu tot respectul va multumesc din suflet.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Dute la spital si intreaba sau auta pe net, dar vezi ca nu toate clinicile sunt bune si au grija de pacienti asa cum trebuie, mai ales cei in situatii delicate ca a ta.Sugestia mea este sa mergi la o clinica in Bucuresti sau in Timisoara, dar Bucurestiul e mai accesibil si mai aproape.Ai incredere in tine si o sa te faci bine, NU RENUNTA la hotararea luata, fa tot ce trebuie ca sa te cureti, si in VIATA TA sa numai repeti greseala.Am prieteni distrusi complet de droguri, nu ajunge asa, ai grija frate, fi tare si optimist, LUPTA cu tot si cu toate.

NYKY 54

acum 9 ani

Multumesc pentru sfat