Consum etnobotanice

Abuz de stupefiante

Postata de alxgabrov cu 12 ani in urma.

Buna,ma numesc Alex am 27 de ani si aproximativ un an am consumat substante etnobotanice.Nu de mult timp le-am lasat si am constatat ca am probleme.Fobii anxietate atacuri de panica(dar sau cam rarit cu trecerea timpului de cand n-am mai consumat) si depresii.Va rog ajutati-ma

Raspunsuri (2)

alxgabrov

acum 12 ani

Ce ar trebui sa fac?Sa consult un psiholog sau sa ma duc la medicul de familie?Un prieten a fost la medicul de familie iar medicul ia prescris Seroxat.

Psih. Elena Dodu

acum 12 ani

Adresati-va unui psihiatru pt a va prescrie medicamentatia necesara in cazul dvs.Puteti face si psihoterapie in paralel cu tratamentul medicamentos. Multa sanatate si mult curaj, veti trece peste acest impas.

Psih. Elena Dodu