consum de etnobotanice

Abuz de stupefiante

Postata de dnl cu 13 ani in urma.

Buna ziua .Am un baiat de 17 ani si a recunoscut ca ia etnobotanice ca consuma,a mers el singur la psihologul de la licceu dar nu vrea sa coopereze cu nimeni nustiu ce sa mai fac.Ajutati ma va rog multumesc

Raspunsuri (7)

Psiholog Liliana Puchea

acum 13 ani

Buna seara
Faptul ca a mers el singur la psihologul de la liceu si faptul ca ia etnobotanice este un mare pas insa nu singurul
Mai departe important este sa inceapa o psihoterapie in paralel cu consult psihiatric
Psihoterapia il va ajuta sa depaseasca dependenta psihica
Insa tratamentul este de durata si nu implica din start rezultate vizibile
Este un drum lung si greu insa exista sanse de recuperare

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere Psihologica, MS
Tel 0722 207 760
Adresa cabinet : Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
psihoterapiecabinet.com.ro

dnl

acum 13 ani

Buna ziua ,va multumesc pentru ajutor dar noi suntem din Constanta va rog puteti sa ne recomandati unde sa megem in Constanta .Va multumesc mult de tot

Psiholog Liliana Puchea

acum 13 ani

Buna ziua
Intrati pe site-ul Colegiului Psihologilor din Romania iar acolo se afla lista cu toti psihoterapeutii acreditati inclusiv din Constanta

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere Psihologica, MS
Tel 0722 207 760
Adresa cabinet : Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
psihoterapiecabinet.com.ro

dnl

acum 13 ani

MULTUMESC MULT DE TOT

nsanyi23

acum 13 ani

Daca a mers la psiholog a facut deja primul pas.

dnl

acum 13 ani

DA STIU SI SPER SA SE TINA .MULTUMESC

Psih. Anisia Popa

acum 13 ani

Va invit la cabinet, datele de contact le gasiti pe site.
Tel. 0721128010