canabis

Abuz de stupefiante

Postata de bebe100 cu 9 ani in urma.

buna ziua.....am fumat foarte mult timp canabis si cand m-am lasat au aparut si problemele.....ce medicament imi recomandati.......exista ceva medicamente homeopate dar nu in romania deci cum sa procedez? Multumesc

Raspunsuri (3)

Dana

acum 9 ani

si ce tratament vrei? ce probleme ai? doresti ceva pentru detoxifiere? sau pentru imunitate.?

pentru detoxifiere iti recomand zeolit lichid si pentru imunitate IMUNE.

sunt produse naturiste.. eu fac cate o cura de detoxifiere de 2 ori pe an si nu am probleme de sanatate

bebe100

acum 9 ani

problemele care au aparut sunt ametiala si starea de plutire.......aproape tot timpul......am luat legatura cu un medic homeopat si am luat si tratament pentru detoxifiere, dar nu este de ajuns si imi spunea ca exista (canabis sativa sau indica CH 200) medicamente homeopate ,dar nu se gasesc in romania.intrebarea mea este daca stie cineva cum pot sa-mi procur aceste medicamente homeopate?
Merci

bebe100

acum 9 ani

problemele care au aparut sunt ametiala si starea de plutire.......aproape tot timpul......am luat legatura cu un medic homeopat si am luat si tratament pentru detoxifiere, dar nu este de ajuns si imi spunea ca exista (canabis sativa sau indica CH 200) medicamente homeopate ,dar nu se gasesc in romania.intrebarea mea este daca stie cineva cum pot sa-mi procur aceste medicamente homeopate?
Merci