Buna seara !

Abuz de stupefiante

Postata de cristi444 cu 10 ani in urma.

Buna seara de 4 zile am o durere de cap care persista si o stare de somnolenta nu cred ca poate fi oboseala deoarece dorm 9 ore pe noaptea si 3 pe zi ce poate fi ?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul neurolog si/sau internist. Este greu de apreciat tipul afectiunii motiv pentru care aveti nevoie de consult de specialitate.