buna seara

Abuz de stupefiante

Postata de mihaelagd cu 12 ani in urma.

am o mare problema fratele meu consuma etnobotanice,mai exact magic de un an.recent a recunoscut si de2 zile il tin in casa.nu cunosc multe despre asta si as vrea sa stiu unde ma pot adresa.multumesc

Raspunsuri (8)

Iuki

acum 12 ani

Unui spital de psihiatrie. De preferinta Obregia -Bucuresti.

mihaelagd

acum 12 ani

am fost cu el la obregia dar nu l au primit

Iuli

acum 12 ani

Asta nu pot crede. De ce sa nu il primeasca?

mihaelagd

acum 12 ani

pt ca sunt 45 in camera de 25 de persoane asta insemna cate 3 sau 4 persoane in pat deci, este de neimaginat

Iuli

acum 12 ani

Nu cred ca este adevarat. Sunt rezerve de 5, nu au cum sa fie camere de 25 la toxicomani. Ma mir. Nu stiu...

mihaelagd

acum 12 ani

eram cu el in camera de garda cand a zis doctora acest lukru nu avea rost sa te mint!! nu stiu sa fac

Iuli

acum 12 ani

Am gasit ceva : http://www.dependenta.ro/centre_detox.htm

Iuli

acum 12 ani

Deci ar mai fi la Sf. Stelian, am auzit ca este civilizat. Nu strica sa incercati.