am de cateva zile o problema

Abuz de stupefiante

Postata de bobyiy cu 12 ani in urma.

eram cu un domn care a fumat . Si cred ca am inhalat fum de tigara.

De cateva zile ma simt obobsit, am ameteli , dorm de 2 ori pe zi si tot ma simt obobsit, tusesc, respir mai greu. Unde sa ma adresez sa ma tratez? Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Andreea

acum 12 ani

Spune sincer, domnul fuma altceva decat banalul tutun. Despre ce subst e vorba? In general, efectele drogurilo usoare dispar cu o perfuzie, insa depinde d cantitatea trasa in plamani.

Omnia

acum 12 ani

Buna ziua,

Daca banuiti ca simptomele sunt determinate de efectele fumatului pasiv, mergeti la un consult pneumologic.
Cat timp ati fost supusa fumului de tigara?

Multa sanatate!

bobyiy

acum 12 ani

aprox 2 zile