abuz de alcool

Abuz de stupefiante

Postata de dusea cu 14 ani in urma.

cum poti sa faci pe cineva sa se lase de baut, mai ales cand consecintele sunt insuportabile? adica nusi da seama ce face...

Raspunsuri (2)

Apa vie Romania

acum 14 ani

Puteti incerca apa vie produsa cu ajutorul Generatorului de apa vie GAV ( www.apa-vie-romania.ro )

Elena B

acum 14 ani

Exista un preparat pe baze de plante, care am inteles ca face minuni. Se numeste Fitoantialcool, produs de dr Radulescu.Dezavantajul acestui preparat este sa are un gust si miros mentolat, care se simte daca vrei sa-l dai fara sa stie persoana respectiva. Daca accepta sa-l ia de bunavoie, este foarte eficient, am inteles ca in 2 luni scapa de dependenta. (Atentie, nu este preparatul din farmacie, este cel preparat de dr Radulescu)