Domnu george?

Absenta cristalinului

Postata de membru246105 cu 4 ani in urma.

Buna ziua în urma cu 2 ani de zile mi-am injectat ulei jonson baby în penis am fost la medic a zis ca ma poate opera nu exista absolut sub nici o forma risc eu ma tem mai mult ca orice de operatie o alta solutie exista ? Sa il pot elimina în tot acest timp sa mai eliminat multunesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11641763668

acum 2 ani

Ce simtome ati avut dupa? Testicule inflamate si deasupra penisului iar locul onjectarii s.a intarit? Ati facut operatia?