DIAXIL?

Absenta cristalinului

Postata de Sorin Dragotoiu cu un an in urma.

Buna ziua, am citit ceva pe net despre un medicament revolutionar in tratarea/vindecarea diabetului - DIAXIL. Ce parere aveti despre eventuala folosire ?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati cu medicul dumneavoastra inainte de a utiliza orice supliment alimentar sau medicament, pentru a evita interactiunile sau complicatiile cu alte medicamente pe care le luati.

Va recomandam sa va programati la un medic diabetolog: https://www.clickmed.ro/medic/diabet