Am helicobacter si un inceput de ulcer , pot folosii Potent power ?

Abraziune corneana Gastrita eroziva

Postata de Utilizator11555602164 cu 5 ani in urma.

Am helicobacter si un inceput de ulcer , pot folosii Potent power ?

Raspunsuri (1)

eva40

acum 5 ani

ar trebui sa-l intrebi pe cel care t-i l-a recomandat. Cauza ulcerului care ar fi? Toata lumea este infestat cu helicobacter dar nu deranjeaza doar in unele cazuri. daca vrei,putem vorbi pe fb eva papp este numele meu,poate gasim o solutie,adica,sigur gasim