scurgere de 2 zile?

Abdomenul acut

Postata de Utilizator11559283370 cu 4 ani in urma.

Buna,am o mica problema,2 zile plecam la wc,si pe hirtia igienica era o culoare rozalie,acum e sfirsit de luna,mentruatia trebuie sa apara pe data de 7,va rog astept niste raspunsuri ce pot sa am,ma ingrijorez (

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/11-factori-neobisnuiti-care-cauzeaza-tulburari-menstruale_13491