De ce mă doare în piept?

Abdomenul acut Afectiuni ale rinichilor Afectiuni coloana vertebrala Anemia asociata cu boli cronice
+1
Vezi toate grupurile

Postata de cu 6 ani in urma.

Bună! Am 17 ani și de ceva timp am dureri în piept, în partea de sus în dreapta mai ales. Am și dureri de cap, musculare și de spate. Am și pungi sub ochi accentuate care nu trec și o stare de somnolență mereu, iar rănile mi se vindecă foarte, foarte greu. Trebuie să menționez faptul că am o problemă cu alimentația, că am 2-3 zile în care mănânc mult și după foarte puțin, după care normal și tot așa. Durerile apar mai ales după ce nu prea mănânc sau mănânc prea mult. Sunt și foarte stresată. M-am născut cu fierea leneșă și la analize am avut următoarele rezultate: Limfocite crescute, Hemoglobina scăzută, Concentrația medie Hb./Eritrocit scăzut, Uree serică crescută. Ce credeți că am? Vă rog să mă ajutați!

Raspunsuri (1)

MembruMobileAppmileaanca27

acum 6 ani

Era să uit, că am și arsuri și regurgitări, adică îmi vine mâncarea înapoi.