Cine ma poate ajuta , cu un sfat?

Abdomenul acut

Postata de Utilizator11552857547 cu 5 ani in urma.

Buna seara , de o săptămâna am niște grețuri fără sa vars! Pur și simplu grețuri ... acum 6 zile era doar o stare de disconfort și atât , ma lasă apoi ma lua iar stare de greață . Acum am grețuri in permanenta , nu pot mânca mai nimic , nu suport niciun miros de grăsime și prăjeli , nu ma mai pot odihnii cum trebuie ! Pur și simplu nu am pofta de mâncare și orice as încerca sa mănânc , îmi vine și mai greață , pofta de mâncare nu mai am. Menționez ca încă nu mi-am făcut un test ...

Raspunsuri (1)

Utilizator21532720134

acum 5 ani

E posibil sa ai ceva probleme cu stomacul/fierea. Du-te la un control si incearca sa eviti cat mai mult mancarurile procesate, bea ceaiuri si multa apa.